سال رونق تولید مبارک باد   ***   بیمه "ما" برای سومین سال متوالی موفق به کسب رتبه یک توانگری مالی شد   ***   پيام تبريك مديرعامل بيمه "ما" به مناسبت فرا رسيدن سال نو   ***
بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که اگر در خارج از کشور و دور از وطن دچار مشکل و بیماری شوید چه کسی به کمکتان خواهد آمد؟

آیا تاکنون فکر کرده اید که اگر در خارج از کشور اموال شما مفقود شود چگونه باید با موضوع برخورد کنید؟آیا...؟

اگر تاکنون به این موارد فکر نکرده اید نگران نباشید ، چون شرکت بیمه "ما" به جای شما درباره تمام مشکلات ممکن برای مسافران در خارج از کشور اندیشیده و با ارائه بیمه نامه مسافران خارج از کشور ، پوشش های مورد نیاز را برای حداکثر مدت 92 روز مسافرت به اقصی نقاط جهان با همکاری شبکه های بین المللی  کمک رسان Mideast Assistance International S.A.L تأمین نموده است.

دانستنی هایی درباره مسافران خارج از کشور

بیمه نامه مسافران ، جهت حمایت و مورد پوشش قرار دادن مسافران خارج از کشور صادر می شود . طبق شرایط این بیمه نامه ، شبکه بین المللی کمک رسان (Mideast) که طرف قرارداد شرکت بیمه "ما" در خارج از کشور می باشد مؤظف است خدمات درمانی و امدادی مورد تعهد خود را به بیمه شدگان شرکت بیمه "ما" ارائه نماید.

افراد واجد شرایط دریافت پوشش بیمه درمان

جبران هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور(به جز بیماری های مزمن و سابقه دار)

جبران جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور محل اقامت در طول سفر در اثر بروز بیماری و حادثه

پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی

بازگرداندن جسد متوفی

بازگشت اعضای خانواده همراه بیمه شده به کشور محل اقامت

سفر اضطراری یکی از اعضای خانواده

مساعدت حقوقی

بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده

تحویل دارو

تأخیر در رسیدن چمدان ها

مفقود شدن چمدان های تحویل شده

یافتن و ارسال بار و ملزومات شخصی

تأخیر در حرکت

حواله وجه نقد

ارسال وجه الضمان

فقدان گذرنامه ، گواهینامه و شناسنامه در خارج از کشور

بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده اند

ارسال پیام ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع ضروری

 

 

هدف از ارائه بیمه نامه مسافران خارج از کشور

هدف از ارائه این بیمه نامه ایجاد پوشش های بیمه ای و خدماتی است تا بیمه شدگان محترم بتوانند با اطمینان خاطر از حمایت یک شبکه بین المللی کمک رسان در طول مسافرت خود چه زیارتی ، چه سیاحتی و چه تجاری برخوردار شوند.

مخاطبان بیمه نامه

کلیه مسافرانی که قصد خروج از کشور را دارند می توانند با خرید این بیمه نامه از مزایای آن در هنگام نیاز به امداد در خارج از کشور بهره مند شوند .سالانه تعداد زیادی از هم میهنان عزیز با قصد زیارت ، سیاحت ، تجارت و یا دیدار فامیل از کشور خارج می شوند و امکان دارد از این تعداد مسافر تعدادی هر چند محدود در مدت سفر با مشکلاتی مواجه شوند و به تنهایی قادر به رفع آن نباشند.

شرایط بیمه نامه

شرایط عمومی این بیمه نامه به صورت دفترچه همراه بیمه نامه تحویل بیمه شده می گردد.  اطلاعات مربوط به موضوع بیمه نامه همچون وظایف و تعهدات بیمه گر و بیمه گذار ، پوشش ها ، استثنائات ، چگونگی اعلام خسارت ، دریافت خسارت و... در شرایط عمومی مذکور درج گردیده است و جهت آشنایی بیمه شدگان محترم در اختیار آنان قرار می گیرد.

چگونگی استفاده از مزایای بیمه نامه

بیمه شدگان باید هنگام نیاز به امداد و استفاده از مزایای بیمه نامه در اسرع وقت با شماره تلفن ها و یا ایمیل های مندرج در جدول زیر تماس بگیرند . هنگام تماس (تلفنی یا ایمیل) نام کامل خود ، شماره بیمه نامه ، تلفن و نشانی محل تماس و شرح مختصری از مشکل به وجود آمده را گزارش نمایند . در کلیه موارد حداکثر ظرف مدت 7 روز (168 ساعت) مهلت دارند تا مشکل خود را به اطلاع شرکت کمک رسان برسانند.

ASSISTANCE PROVIDER

تلفکس ایران

88192709(21)98+

ایمیل ایران

travelinsurance@bimehma.ir

تلفن لبنان

548358- (4) -961+

ایمیل لبنان

MA@mideast-assistance.com